16.04.2018 року  виконуючий обов’язки       голови  районної державної адміністрації Олександр Ільницький провів апаратну нараду за участю  голови районної ради А.Слепченка, керівника апарату Т.Кордун, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

На порядку денному розглядали питання  про  роботу відділу ведення Державного реєстру виборців у 2017 році,  доповідала Петрищенко Альона Сергіївна, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців, яка надала інформацію про роботу відділу та  основні завдання.  Основним завданням відділу  ведення Реєстру є  ведення персоніфікованого обліку виборців та складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, всеукраїнських та місцевих референдумів.

Про організацію та проведення в районі заходів з нагоди 32-ої річниці аварії на ЧАЕС, доповідав  Царенок Віктор Миколайович, начальник відділу культури, молоді та спорту, який озвучив присутнім  план заходів , які будуть організовані та проведені в районі до 32 річниці аварії на ЧАЕС.

На апаратній нараді також обговорено ряд питань щодо життєзабезпечення району та виконання першочергових заходів, подальшого проведення благоустрою населених пунктів району.

По завершенню апаратної наради виконуючим обов’язки  голови райдержадміністрації О.Ільницьким було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на  поточний тиждень.

Читайте также: