Апаратна нарада

      07.05.2018 року   виконуючий обов’язки       голови  районної державної адміністрації Олександр Ільницький провів апаратну нараду за участю  голови районної ради А.Слепченка, керівника апарату Т.Кордун, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

На порядку денному розглядали питання  про  хід впровадження медичної реформи в районі, доповідав Савенко Олег Васильович, головний лікар центральної районної лікарні  Поліського району, який надав інформацію про реформування первинної ланки. На даний час заклад та лікар ЗПСМ зареєстровані в системі “EHEALTH”. Розпочато кампанію по підписанню декларацій. З 2019 року фінансуваня первинної ланки буде здійснюватись відповідно кількості підписаних декларацій. Реформування вторинної ланки – госпітальною радою округу  орієнтовно визначено роль та місце лікувальних закладів округу в наданні медичної допомоги населенню. На базі центральної районної лікарні в Поліському районі імовірно буде створена лікарня відновного лікування з можливістю надання хоспісної допомоги.

Про інформаційне забезпечення жителів Поліського району доповідав Ільницький О.І. який  зачитав довідку про інформаційне забезпечення. В районі єдиний засіб масової інформації це районна газета «Новини Полісся». Загальний тираж станом на 1 травня 2018 року складає 1150 примірників. На даний час є проблеми з друком та доставкою газети, так як газета друкується в Житомирському виданні «Полісся». Редакцією налагоджена співпраця для пошуку інформації при написанні матеріалів з селищною та сільськими радами, установами, організаціями та навчально-виховними закладами району.

На апаратній нараді також обговорено ряд питань щодо життєзабезпечення району та виконання першочергових заходів, подальшого проведення благоустрою населених пунктів району, водо забезпечення та інші.

На апаратній нараді були присутні представники Поліської філії  експлуатації газового господарства, які надали інформацію про зміни в законодавстві про призначення субсидій. Також виконуючий обов’язки начальника газового господарства Олександр Іванович  інформував  керівників установ та організацій щодо встановлення модемного зв’язку та повірки лічильників в організаціях.

По завершенню апаратної наради виконуючим обов’язки  голови райдержадміністрації О.Ільницьким було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.

Читайте также: