Не погасити пам’яті вогонь

8 травня біля Меморіалу Слави у Красятичах відбувся урочистий захід з нагоди Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом.  Учасниками  мітингу стали працівники райдержадміністрації та районної ради, Красятицької селищної ради,  районних установ та організацій, сільські голови, школярі та жителі селища.

Ведучі заходу – Наталія Циганенко та Олена Мишко нагадали присутнім історичні моменти Другої світової війни, ціну Перемоги, яку заплатив український народ, сьогоднішні події на Сході держави, висловили подяку шановним ветеранам, всім тим, хто не рахуючись із труднощами, не шкодуючи власної крові й життя, мужньо пройшов вогненні фронтові версти, чесно й сповна виконав свій ратний обов’язок перед Батьківщиною.

Потім до учасників свята з вітальним словом звернулись в.о. голови райдержадміністрації О.І.Ільницький та голова районної ради А.М.Слепченко, Красятицький селищний голова Т.І.Недашківська, які відзначили вагомий внесок України у перемогу над нацизмом, висловили слова шани та подяки ветеранам війни за їх ратний подвиг, подякували нинішнім захисникам Вітчизни за їх відданість військовому обов’язку.

Для всіх присутніх звучали пісні воєнних років та поетичні рядки. 

 Після офіційної частини учасники заходу вшанували пам’ять загиблих на полях бойових дій, мирних жителів, закатованих фашистами у роки Другої світової війни хвилиною мовчання та покладанням живих квітів до обеліска Слави та Вічного вогню.

Керівники району продовжили традицію попередніх років і відвідали могили невинно розстріляних та полеглих земляків у роки Великої Вітчизняної війни, які знаходяться в смт Поліське.

1 2 3 4 56 7 8 9 1011 12 13 14 15

Читайте также: