11.06.2018  року     виконуючий обов’язки       голови  районної державної адміністрації Олександр Ільницький провів апаратну нарада за участю  голови районної ради А.Слепченка, керівника апарату Т.Кордун, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

Пер за все   обговорили ряд питань, які були розглянуті на нараді у голови Київської ОДА О.Л.Горгана.

На порядку денному розглядали питання  про  дотримання в районі фінансової дисципліни в частині взяття бюджетних зобов’язань і проведення платежів та недопущення виникнення простроченої кредиторської заборгованості, доповідала Науменко Наталія Олександрівна — начальник управління Державної казначейської служби України в Поліському районі. Наталія Олександрівна надала інформацію щодо проведення платежів та недопущення виникнення кредиторської заборгованості. На сьогоднішній день управління казначейства вживає усі можливі заходи щодо проведення у повному обсязі розрахунків, згідно наданих платіжних доручень розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів направляючи на це весь наявний фінансовий ресурс єдиного казначейського рахунка.

Про соціальний захист учасників АТО в Поліському районі, доповідала Кульчицька Марія Іванівна — начальника управління соціального захисту населення , яка  інформувала присутніх про  пільги та компенсації якими користуються учасники антитерористичної операції Поліського району. Управління соціального захисту населення забезпечує учасників АТО санаторно-курортним лікуванням та надає реабілітаційні послуги відповідно до  постанови КМУ від 31.03.2015 №200. Велику увагу у роботі управління приділяється питанням зайнятості населення району. Для якісного вирішення цих питань налагоджено тісний зв’язок з Іванківським центром зайнятості.

На апаратній нараді також обговорено   медичну реформу, заключення   декларацій з лікарем. Також обговорили ряд питань щодо життєзабезпечення району та виконання першочергових заходів, подальшого проведення благоустрою населених пунктів району — обкошування та озеленення територій, водо забезпечення,  проведення робіт по спортивному майданчику в смтКрасятичі та інші.

По завершенню апаратної наради виконуючим обов’язки  голови райдержадміністрації О.Ільницьким було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.

Читайте также: