Іванківським відділом Броварської місцевої прокуратури повідомлено про підозру лісничому, який розтратив ввірене йому державне майно у сумі понад 10 тис.грн.

 

Встановлено,що службова особа ДП «СЛП«Київоблагроліс»,  зловживаючи службовим становищем, діючи за попередньою змовою групою осіб, достовірно знаючи, що працівники однієї приватної фірми будь яких робіт  по заготівлі деревини на території ДП «СЛП «Київоблагроліс» не проводили, склали та підписали відповідні офіційні документи, до яких внесли неправдиві відомості про виконання робіт по заготівлі деревини,  на суму більше 10 тис. грн.

 На підставі вищевказаних документів з розрахункових рахунків ДП «СЛП «Київоблагроліс» на рахунок приватної фірми безпідставно перераховано державні грошові кошти понад 10 тисяч гривень, чим державі в особі вказаного державного підприємства спричинено збитки.

За процесуального керівництва Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 (розтрата майна, яке перебувало у його віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого за попередньою змовою групою осіб) КК України.

 

Досудове розслідування триває.

 

Іванківський відділ

Броварської місцевої прокуратури

Читайте также: