Іванківським відділом Броварської місцевої прокуратури повідомлено

про підозру посадовцю Поліського агролісництва ДП «Київоблагроліс», який здійснив незаконну порубку лісу, спричинивши державі матеріальної шкоди на суму майже 1,2 млн грн

 

Установлено, що 36-річний лісничий Поліського агролісництва ДП «СЛП «Київоблагроліс» надав усну вказівку жителям одного із сіл Поліського району спиляти дерева на території села.

У подальшому, вказані особи, які  будучи переконаними у законності своїх дій та наявності у зловмисника необхідних дозвільних документів на вказану діяльність, здійснили порубку сироростучих дерев породи сосна звичайна в кількості 180 шт, 7 сироростучих дерев берези та 135 дерев сосни сухостйної.

Вказані дії призвели до спричинення матеріальної шкоди державі на суму понад 1,2 млн грн.

Посадовцю відомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення,  передбаченого ч. 1 ст. 246 (незаконна порубка лісу) КК України. Досудове розслідування триває.

Санкція стаття передбачає покарання у виді штрафу від 300 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк.

Іванківський відділ Броварської МП

Читайте также: