Представлення  голови Поліської районної державної адміністрації

31 жовтня  в приміщенні Красятицького будинку культури перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації  Андрій Євгенович Анісімов представив громаді, колективам районної державної адміністрації, головам селищної та сільських рад, керівникам установ та організацій району нового очільника району, призначеного на посаду голови Поліської районної державної адміністрації Олександра Володимировича Жданова.

На заході були присутні  депутат Київської обласної ради Леляк О.І., депутати Поліської районної ради, голова районної ради А.Слепченко, заступники голови райдержадміністрації Р.Толстіков, О.Ільницький, керівник апарату райдержадміністрації Т.Кордун, делегація Іванківського району на чолі з головою Іванківської райдержадміністрації  М.Е.Лісогором, селищний  та сільські голови, керівники установ та організацій району, керівники структурних підрозділів  райдержадміністрації, представник ЗМІ.

Представляючи нового керівника району, Андрій Анісімов оприлюднив розпорядження Президента України Петра Порошенка №187/2018-рп Про призначення О.Жданова головою Поліської районної державної адміністрації Київської області та  вручив посвідчення.

З вітальними словами виступили  депутат Київської обласної ради О.І.Леляк та голова Іванківської районної державної адміністрації М.Е.Лісогор.

Новопризначений голова райдержадміністрації  у своєму виступі  наголосив що  готовий до конструктивної співпраці і діалогу, до командної роботи з районною радою, з кожною сільською радою і взагалі – з усіма, хто долучиться конкретним ділом до вирішення проблемних питань   Поліського району.

 

 

Читайте также: