Культура зшиває історію
Шостого листопада 2018 року делегація працівників культури від Поліського району взяла участь в урочистостях з нагоди свята Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, які відбулися в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України.
Багато гарних і теплих слів було сказано зі сцени на честь культпрацівників, а також вручено почесні грамоти Міністерства культури України, Київської обласної державної адміністрації, подяки, грошові премії і букети квітів від представників КОДА , начальника управління культури, національностей та релігій Ігоря Подолянця, Київської обласної ради.
Особливо запам’яталися слова Міністра культури України Євгена Нищука про те, що «культура зшиває історію народу, його традиції, а також у всі часи примножує національні багатства різними видами мистецтва».
У другій частині відбувся двогодинний, змістовний і дуже гарний концерт за участю Національного заслуженого академічного народного хору України імені Григорія Верьовки, де звучало багато народних українських пісень під живий оркестр і виконувалися танцювальні композиції.
Від Поліського району, за багаторічну працю, нагороджено Любов Будичину- працівницю Рагівського СБК.

Свято працівників культури щорічно відзначається дев’ятого листопада.
Наталія Лук’яненко.

Читайте также: