Вбивці херсонської активістки Катерини Гандзюк мають отримати пожиттєвий термін — про це заявив Президент. За інформацією, яку главі держави передали правоохоронці, вже встановлені майже всі особи, причетні до злочину. Наразі слідчі шукають замовника.

 

Петро Порошенко, Президент України

00:20 Так, я твердо переконаний, вона не померла — її було вбито. І трагічна розв’язка стала наслідком злодійського нападу. \\

1:01 Знайдений вбивця, помічники, які зізналися, затриманий організатор. Я не вважаю, що він розкритий до кінця, і впевнений, що треба продовжувати роботу. Але я наголошую — вимоги громадянського суспільства з вимогою прозорості, відкритості, неупередженості і ефективності слідства — ці вимоги до влади є цілком і абсолютно обґрунтованими. Бо цим ми маємо продемонструвати вірність європейським цінностям 1:45

2:25 Що влада рішуче налаштована на те, щоби притягнути до відповідальності злочинців і вбивць — ким би вони не були

 

У справі Гандзюк сьогодні перед парламентом звітував Генпрокурор. Юрій Луценко намагався навіть подати у відставку, проте, депутати не підтримали її, висловивши довіру слідству і правоохоронцям. Голова ГПУ розповів, скільки людей в списку потенційних замовників. Справи ж виконавця і організатора після належного оформлення вже до кінця року опиняться в суді.

https://www.youtube.com/watch?v=sWXiWIV-sps&feature=youtu.be

Юрій Луценко, Генеральний прокурор України

Катерина Гандзюк — херсонська активістка. Через її активну громадянську позицію на жінку напали, обливши сірчаною кислотою. Понад три місяці столичні лікарі боролися за її життя, проте, Катерина все таки померла.

 

Читайте также: