апаратна нарада

20.03.2017 року відбулась апаратна нарада у заступника  голови райдержадміністрації   Р.Толстікова,  за участю заступника голови райдержадміністрації О.Ільницького, керівника апарату Т.Кордун, заступника директора- начальника відділу соціальних послуг Іванківського міжрайонного центру зайнятості населення Л.М.Семоненко, керівників установ, організацій району, керівників структурних підрозділів адміністрації.

Під час наради  керівники району звітували про проведену роботу за минулий тиждень та обговорювали план роботи на поточний.

 

На нараді розглядались питання:

Про забезпечення належного протипожежного стану лісових насаджень протягом пожежонебезпечного періоду 2017 року, доповідали — Бородаєв І.В., директор ДП «Поліське лісове господарство» та Ковальчук В.М., директор Поліського спеціалізованого державного агрогосподарського підприємства, які надали  інформацію про  те, що на підприємствах розроблені плани взаємодії з підрозділами ДСНС, селищною та сільськими радами на випадок гасіння великих лісових пожеж, розроблено заходи щодо охорони та захисту лісів від пожеж. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення через засоби масової інформації на протипожежну тематику.

Про стан ринку праці та зайнятості населення в Поліському районі, доповідала  Семоненко Л.М., заступник директора — начальник відділу соціальних послуг Іванківського міжрайонного центру зайнятості населенн, яка повідомила про  кількість безробітних з Поліського району, які зареєстровані  в центрі зайнятості, та про кількість осіб  які отримують допомогу по безробіттю. Лариса Миколаївна також  надала інформацію про  наявні вакантні посади. Та про можливість залучення безробітних на громадські роботи.

На нараді також було обговорено ряд актуальних питань, що стосуються життєзабезпечення району: організація харчування дітей в навчальних закладах району, проведення благоустрою в населених пунктах району, та обговорили питання щодо вивезення львівського сміття.

 

По завершенню апаратної наради заступником голови  райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам установ, організацій, керівникам структурних підрозділів адміністрації.

Фото6380Фото6381

Похожее ...