АПАРАТНА НАРАДА

         11.12.2017 року   голова  районної державної адміністрації Олександр Янковий провів апаратну нарада за участю заступників голови райдержадміністрації Р.Толстікова, О.Ільницького, голови районної ради А.Слепченка,  керівника апарату Т.Кордун, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

На порядку денному розглядали питання  про  роботу Трудового архіву щодо забезпечення реалізації конституційного права громадян  на отримання інформації,   доповідала  Прокопчук  Зоя Петрівна, директор КУПРР «Поліський районний Трудовий архів», яка надала інформацію про   кількість справ які знаходяться на зберіганні в Трудовому архіві. Головне місце у діяльності архіву посідають питання забезпечення збереженості документів та створення належних умов для їх зберігання. На даний час не всі  сільськогосподарські товариства району передали  документи на зберігання  до Трудового архіву.

Про заходи по підготовці та проведенню Новорічно-Різдвяних свят, доповідав Царенок Віктор Миколайович, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації,  який надав  інформацію про заходи які плануються проводитись  під час святкування Новорічно-Різдвяних свят, а це – відкриття районної новорічної ялинки, проведення ранків  у навчальних закладах та дошкільних закладах району, проведення новорічних концертних програм в закладах культури району та багато інших заходів.

Про організацію передплати періодичних видань на 2018 рік. Розглянули довідку про хід передплати районної газети на 2018 рік, але узагальненої інформації  ще немає, тому що ще триває передплата.

На апаратній нараді також обговорили питання щодо  формування бюджету 2018 року, розроблення проектів  районних програм, термін дії  яких закінчується у 2017 році,організації проведення медичного огляду школярів, виконання доручень голови. Було надано доручення голови  райдержадміністрації щодо надання пропозицій керівниками  щодо розвитку соціально – економічного розвитку району, та встановлено терміни надання пропозицій.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на  поточний тиждень.

Читайте также: