Апаратна нарада

 

 

    12.02.2018 року       голова  районної державної адміністрації Олександр Янковий провів апаратну нарада за участю заступників голови адміністрації Р.Толстікова, О.Ільницького, голови районної ради А.Слепченка, керівника апарату Т.Кордун, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

         На порядку денному розглядали питання  про  аналіз скоєння в районі випадків жорстокого поводження з дітьми та шляхи запобігання виникненню таких випадків,  доповідала Циганенко Наталія Вікторівна, начальник начальник служби у справах дітей та сім’ї , яка надала інформацію про  те, що з а період 2017 року на території Поліського району не було зафіксовано випадків жорстокого поводження з дітьми. Шляхами запобігання виникненню таких випадків є візити до кризових, неблагонадійних, малозабезпечених сімей та сімей що опинилися в складних життєвих обставинах, проведення профілактичних бесід,  проведення просвітницької роботи з батьками, щодо попередження жорстокого поводження з дітьми.

Про хід виконання в районі Закону України «Про позашкільну освіту», доповідала Красногорцева Наталія Василівна, виконуюча обов’язки  начальника відділу освіти. Наталія Василівна інформувала присутніх про те , що рівень охоплення дошкільною освітою в Поліському районі на достатньому рівні. Актуальним на сьогодні залишається важливе завдання довкілля – забезпечення обов’язкової дошкільної освіти дітей 5-річного віку. Серед дітей вказаного віку відвідують дошкільні групи  95% . З метою здійснення контролю щодо забезпечення максимального охоплення дітей 5-річного віку суспільним дошкільним вихованням у відділі освіти створено персоніфікований банк даних дітей дошкільного віку, що проживають в районі. Дітям даної вікової категорії приділяється особлива увага з метою якісної підготовки до шкільного навчання. Запровадженні різні форми роботи. На сьогодні важливим завданням для дошкільної ланки є впровадження сучасних освітніх технологій дошкільної освіти: створення інформаційних дошкільних програм – «Електронна пошта для батьків», створення «Електронної реєстрації дітей в дошкільних навчальних

закладах». З метою особистісного розвитку дітей дошкільного віку, залучення їх до світу мистецтва у садках розпочато створення міні-музеїв.

На апаратній нараді також обговорено ряд питань щодо життєзабезпечення району та виконання першочергових заходів —  завезення медичних препаратів на сільські ФАПи сіл – Максимовичі, Радинка та Шкнева, подання звітів по виконанню  районних програм та інші.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на  поточний тиждень.

         12.02.2018 року  відбулося засідання  оргкомітету з питань організації та проведення в районі заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На засіданні  обговорили сценарій заходу, також члени оргкомітету мали можливість надати свої пропозиції.

Читайте также: