Апаратна нарада

       10.06.2019 голова районної державної адміністрації Олександр Жданов провів апаратну нараду за участю  заступників голови адміністрації О.Ільницького, Р.Толстікова, керівників  установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На  нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.

         На порядку денному розглядали питання про роботу органів місцевого самоврядування щодо забезпечення безпеки та недопущення загибелі людей на водних об’єктах району, доповідав Морін Василь Андрійович – головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської ктастрофи. Василь Андрійович ознайомив присутніх  з основними вимогами поведінки на вказаних об’єктах  метою недопущення загибелі людей на водних об’єктах у літню пору року.

         Про стан забезпечення протипожежного захисту торфовищ, лісових масивів та сільгоспугідь, доповідав Овсієнко Микола Михайлович- начальник Поліського районного сектору Державної служби надзвичайних ситуацій України в Київській області. Микола Михайлович  інформував присутніх про те. що на території Поліського району з початку 2019 року в лісових масивах, сільгоспугіддях та на торфовищах пожеж не зареєстровано. На території Поліського району знаходиться 3 торфовища загальною площею 751 га. Місця залягання торфу знаходяться на глибині від 0,5 до 1,5 м. На даний час більша частина площі культивується та обробляється сільськогосподарськими підприємствами району. Для профілактики торф’яних та лісових пожеж в екосистемах району проводяться спільні патрулювання з лісокористувачами району.  Для цілей пожежогасіння лісокористувачів району ДП «Поліське агролісництво» та ДП «Поліське лісове господарство» створено добровільні пожежні дружини.

               В разі виникнення пожеж на сільгоспугіддях під час збирання врожаю зернових культур залучаються МПО Поліського району та 61ДПРП.

               На апаратній нараді також обговорили ряд важливих питань щодо життєзабезпечення жителів району а саме: водозабезпечення, соціальний захист, медицина, робота відділу державного реєстру виборців, робота Центру надання адміністративних послуг та інші.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації Олександром Ждановим було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних  підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.

Читайте также: