Апаратна нарада

20.07.2020 року голова районної державної адміністрації Андрій Лещенко провів апаратну нараду за участю заступника голови райдержадміністрації О.Солодаря, керівника апарату райдержадміністрації Т.Кордун, керівників установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.
На початку апаратної наради було представлено нового заступника голови райдержадміністрації – Олександра Миколайовича Солодара.
На нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.
На порядку денному розглядали питання про стан дотримання вимог природоохоронного законодавства при здійсненні діяльності, пов’язаної з заготівлею деревини в районі, доповідав Майструк Андрій Анатолійович – головний лісничий ДП «Поліське лісове господарство».
Всі зруби заліснюються своєчасно і в повному обсязі.
В 2020 році створено лісових культур на площі 144 га, природнє поновлення 33 га.
Санітарні рубки проводяться згідно «Санітарних правил в лісах України» затверджених Постановою Кабінету Міністрі України від 26 жовтня 2016 року №756 та затвердженого плану заходів з поліпшення санітарного стану лісів.
Згідно статті 39 Закону України про мисливське господарство в лісгоспі визначені та погоджені з органами місцевого самоврядування місця масового розмноження тварин, де в період тиші (з 1 кітня по 15 червня) рубки не проводяться.
За шість місяців поточного року реалізовано деревини в об’ємі 35 305 м3 на суму 23 511 тис.грн.
На даний час сплачено податків та ЄСВ в сумі 10 253 тис.грн. в т.ч. до державного бюджету 6 062 тис.грн. єдиний соціальний внесок. 1 554 тис.грн.
Про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністерства України, рішень обласної та районних державних адміністрацій органами виконавчої влади та місцевого самоврядування протягом І півріччя 2020 року доповідала Кордун Тетяна Василівна – керівник апарату райдержадміністрації.
У цілому стан виконавської дисципліни та організація контролю по виконанням актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, Київської обласної державної адміністрації за січень-червень 2020 року відповідають вимогам Указів Президента України від 29.03.2000 року №549 «Про заходи щодо вдосконалення організації контролю за виконання актів та доручень Президента України», від 19.02.2002 року №155 «Про порядок організації та здійснення контролю за виконанням Указів, розпоряджень і доручень Президента України».

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації Андрієм Лещенком було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.

Читайте также: