Апаратна нарада

28.12.2020 року голова районної державної адміністрації Андрій Лещенко провів апаратну нараду за участю заступника голови райдержадміністрації О.Солодара, керівника апарату райдержадміністрації Т.Кордун, керівників установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.
На нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та заплановано заходи на наступний тиждень.
На порядку денному розглядали питання про стан виконання дохідної частини районного бюджету за 2020 рік, доповідала Пожарська Таміла Володимирівна – начальник відділу фінансів.
До місцевого бюджету Поліського району станом на 01 грудня 2020 р. надійшло доходів на загальну суму 21 299 203 грн., при плані 22 103 569 грн. Відхилення – 804 366 грн.
Про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень голови облдержадміністрації, розпоряджень голови райдержадміністрації, доручень голови райдержадміністрації, доповідала Кордун Тетяна Василівна – керівник апарату райдержадміністрації.
Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» впродовж січня – листопада 2020 року проводилась цілеспрямована робота щодо реалізації та виконання вимог Указів Президента України від 29.03.2000 року №549 «Про заходи щодо вдосконалення організації контролю за виконання актів та доручень Президента України», від 19.02.2002 року №155 «Про порядок організації та здійснення контролю за виконанням Указів, розпоряджень і доручень Президента України» та від 26.07.2005 року №1132 «Про питання контролю за виконанням указів розпоряджень та доручень Президента України», відповідним рішенням Кабінету Міністрів України.
Документи, що надходять до районної державної адміністрації розглядаються особисто головою адміністрації. Після накладання резолюції головою адміністрації документи доводяться до виконавців (заступникам голови адміністрації, керівнику апарату та керівникам управлінь та відділів).
За січень – листопад 2020 року до керівників управлінь та відділів, заступників голови адміністрації, керівника апарату надійшло 1055 документів.
По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації Андрієм Лещенком було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та заплановано ряд нарад на поточний тиждень.

Читайте также: