Апаратна нарада у голови РДА

19.12.2016 року відбулася  апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю голови районної ради А.Слепченка, керівника апарату Т.Кордун, керівників установ, організацій району, керівників структурних підрозділів адміністрації.

Під час наради  керівники району звітували про проведену роботу за минулий тиждень та обговорювали план роботи на поточний.

На нараді розглядались питання:

Про стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району, доповідала Кульчицька М.І., начальник Поліського управління соціального захисту населення, яка інформувала присутніх що заборгованість по сільських радах погашена, але залишається заборгованість по управлінню водного господарства, яка погашається відповідно до графіка погашення заборгованості.

Щодо стабільного постачання електроенергії жителям Поліського району, доповідав Бондаренко І.В.- начальник Іванківського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго», який інформував присутніх про проведену роботу, повідомив про необхідність проведення інвентаризації дерев’яних та  залізобетонних опор. Також було обговорено питання підключення електроенергії до приміщення управління водного господарства та підключення водонапірної башні в с.Михлівщина.

На апаратній нараді  також обговорили про хід збору гуманітарної допомоги військовим підрозділам Київщини.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам установ, організацій, керівникам структурних підрозділів адміністрації.