День скорботи й вшанування пам’яті жертв війни

22 червня в Україні – День скорботи й вшанування пам’яті жертв війни.
Чорною сторінкою назавжди ввійшло в історію України 22 червня 1941року. Адже з цього дня вогнище Другої світової війни поширилось по всій території України. За сучасними підрахунками українських істориків за період 1941-1944 років загинуло майже 10 млн жителів України.
Заходи з нагоди Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні пройшли сьогодні, 22 червня, і в Поліському районі на Меморіалі Слави.
Покладати квіти прийшли очільники району, представники установ та ветеранської громадської організації.
Під час покладання квітів хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з війни.
Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про людей, які вибороли перемогу, тих, кого забрала найстрашніша та найкривавіша війна в сучасній історії.
Слава героям! Вічна пам’ять загиблим!