Відкриття майданчиків

Діти та дорослі віднині в нашому районі матимуть додаткові можливості постійно займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я. Адже  саме сьогодні, 24 вересня 2020 року, на території Опорного навчального  закладу Мар’янівське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» та Радинського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відкрито  спортивні майданчики. На урочистості завітав начальник Управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв, голова районної адміністрації Андрій Лещенко, голова районної ради Андрій Слепченко. У вітальному слові виступаючі зазначили, що відкриття спортивного майданчику є знаковою подією, адже сучасні майданчик зі штучним покриттям дозволить молоді Поліського району активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку.

У честь свята юні спортсмени із вдячністю отримали подарунки від Київської обласної державної вдміністрації – футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі.

Дирекція шкіл подякувала всім причетним до даної події, тим, хто надав суттєву допомогу у будівництві спортивних майданчиків, адже  відкриття цих об’єктів – довгоочікуване свято для педагогічного та учнівського колективу навчальних заладів. Відтепер спортивне життя в районі буде більш різноманітним та насиченим, так як в районі дійсно не вистачає спортивної інфраструктури для дозвілля дітей та молоді.

Майданчики відкрито!!!

Читайте также: