Інформує Поліська районна державна адміністрація

За даними Поліської центральної районної лікарні станом на 12.11.2020 в Поліському районі з початку епідемії спричиненої коронавірусом COVID-19 зафіксовано 45 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.
Кількість захворілих по населених пунктах:
с. Стещино — 1
с.Максимовичі –6
с. Володарка – 5
смт Красятичі – 13
с. Луговики – 2
с. Рагівка – 4
с. Радинка – 6
с. Шкнева – 1
с.Вовчків – 3
с.Млачівка – 1
с. Марянівка – 3
Одужало 22, летальний -1
Шановні Поліщуки!
Ми бачимо, що вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Наразі усі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу на території нашого району. І саме тому просимо кожного з Вас, шановні земляки, при перших симптомах респіраторних захворювань залишайтеся вдома, обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю та виконуйте всі його рекомендації.
Вкотре наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, не перебувати у місцях великого скупчення людей. Тільки особистою відповідальністю кожного, самоорганізацією та злагодженістю дій ми з вами зможемо впоратись з небезпечним вірусом, вберегти від нього себе та своїх рідних!
Бережіть своє здоров’я, та здоров’я ваших близьких!

Читайте также: