Громадські слухання

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана від 24.05.2017 №281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» 07 листопада в селі Рагівка відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку.

У слуханнях взяли участь  голова Поліської РДА Янковий Олександр Григорович,  голова Рагівської сільської ради  Гаращенко Олена Миколаївна, дільничний офіцер  Іванківського відділення поліції Вишгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області, Мухоїд Віктор Анатолійови, виконавчий комітет сільської ради, депутати та жителі села.

За інформацією Іванівського відділення поліції було зареєстровано 60 повідомлень на території Рагівської сільської ради, з яких 5 було внесено до ЄРДР.

Присутні мали змогу висловити свої зауваження та внести пропозиції з питань забезпечення законності, охорони своїх прав, свобод та інтересів на території їхньої сільської ради, а також заповнивши анонімні анкети, вказати на що потрібно правоохоронцям звернути увагу в першу чергу.

За результатами зауважень та пропозицій, висловлених сільським головою та жителями сільської ради, керівництвом району та відділом поліції будуть прийняті відповідні рішення.

IMG_20171107_100522 IMG_20171107_100536

Читайте также: