Громадські слухання

IMG_20170801_101053

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана від 24.05.2017 №281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» 1 серпня в селі Зелена поляна відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку.

У слуханнях взяли участь  голова Поліської РДА Олександр Григорович Янковий , керівник апарату адміністрації Тетяна Василівна Кордун, голова Зеленополянської  сільської ради  Катерина Павлівна Вітківська, дільничний офіцер поліції  Іванківського відділення поліції Вишгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області, Віктор Анатолійович Мухоїд, виконавчий комітет сільської ради, депутати та жителі села.

За інформацією Іванівського відділення поліції, за шість місяців нинішнього року по Зеленополянській сільській раді зареєстровано 19 повідомлень.

Присутні мали змогу висловити свої зауваження та внести пропозиції з питань забезпечення законності, охорони своїх прав, свобод та інтересів на території їхньої сільської ради, а також заповнивши анонімні анкети, вказати на що потрібно правоохоронцям звернути увагу в першу чергу.

За результатами зауважень та пропозицій, висловлених сільським головою та жителями сільської ради, керівництвом району та відділом поліції будуть прийняті відповідні рішення.

 

Похожее ...