Інформує Поліська районна державна адміністрація

За даними Поліської центральної районної лікарні станом на 05.10.2020 в Поліському районі з початку епідемії спричиненої коронавірусом COVID-19 зафіксовано  9 лабораторно підтверджених випадків захворювання на корона вірус. Серед захворілих мешканці:

с. Стещина – 1 (одужав – 1)

с.Максимовичі –1 (одужав – 1)

с. Володарка – 2 (одужало – 2)

смт Красятичі – 4 (одужало – 3; летальний – 1)

с. Луговики – 1

Шановні Поліщуки!

Враховуючи сезонний ріст захворювань на грип та ГРВІ, а також виявлення нових випадків коронавірусної хвороби,  переконливо просимо вас продовжувати дотримуватися протиепідемічних заходів, бути відповідальними за своє здоров’я та здоров’я оточуючих. Перебуваючи у громадських місцях обов’язкового одягайте маску, зберігайте соціальну дистанцію, використовуйте антисептики для рук, дезінфікуйте придбані товари та проводьте вологе прибирання із дезінфікуючими засобами  вдома та на роботі.

При появі змін у стані здоров’я залишайтеся вдома, звертайтеся  до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.

Бережіть своє здоров’я, та здоров’я ваших близьких!