Інформує Поліська районна державна адміністрація

За даними Поліської центральної районної лікарні станом на 15.10.2020 в Поліському районі з початку епідемії спричиненої коронавірусом COVID-19 зафіксовано  10 лабораторно підтверджених випадків захворювання на корона вірус. Серед захворілих мешканці:

с. Стещина – 1 (одужав – 1)

с.Максимовичі –1 (одужав – 1)

с. Володарка – 2 (одужало – 2)

смт Красятичі – 4 (одужало – 3; летальний – 1)

с. Луговики – 1 (одужав -1)

с. Рагівка  — 1

Шановні Поліщуки!

Ми бачимо, що вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку.   Наразі усі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу на території  нашого району. І саме тому просимо кожного з Вас, шановні земляки, при появі змін у стані здоров’я залишайтеся вдома, звертайтеся  до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.

Вкотре наголошуємо  на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, не перебувати у місцях великого скупчення людей. Тільки особистою відповідальністю кожного, самоорганізацією та злагодженістю дій ми з вами зможемо впоратись з небезпечним вірусом, вберегти від нього себе та своїх рідних!

Бережіть своє здоров’я, та здоров’я ваших близьких!