Інформує Поліська районна державна адміністрація

За даними Поліської центральної районної лікарні станом на 16.11.2020 в Поліському районі з початку епідемії спричиненої коронавірусом COVID-19 зафіксовано  49 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

Кількість захворілих по населених пунктах:

с. Стещино — 1

с.Максимовичі –7

с. Володарка – 6

смт Красятичі – 13

с. Луговики – 2

с. Рагівка – 5

с. Радинка – 6

с. Шкнева – 1

с.Вовчків  – 3

с.Млачівка – 1

с. Марянівка  – 3

с. Зелена Поляна – 1

Одужало 24, летальний -1

Шановні Поліщуки!

Ми бачимо, що вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку.   Наразі усі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу на території  нашого району. І саме тому просимо кожного з Вас, шановні земляки, при перших симптомах респіраторних захворювань залишайтеся вдома, обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю та виконуйте всі його рекомендації.

Вкотре наголошуємо  на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, не перебувати у місцях великого скупчення людей. Тільки особистою відповідальністю кожного, самоорганізацією та злагодженістю дій ми з вами зможемо впоратись з небезпечним вірусом, вберегти від нього себе та своїх рідних!

Бережіть своє здоров’я, та здоров’я ваших близьких!