НА КИЇВСЬКІЙ МИТНИЦІ ДФС ЗАФІКСОВАНО СПРОБУ НЕЗАКОННОГО ВИВЕЗЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ ТАНКОВИХ ДВИГУНІВ З ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ДО ТУРКМЕНІСТАНУ

на Київській митниці ДФС зафіксовано спробу незаконного вивезення військових танкових двигунів з Донецької області до Туркменістану

В зоні діяльності Київської митниці ДФС завдяки професійним діям співробітників Управління боротьби з митними правопорушеннями та працівниками митного поста «Святошин» припинено спробу вивезення за межі митної території України товару військового призначення (двигунів для танків) без дозвільних документів від Державної служби експортного контролю України.

До митного поста «Святошин» одним з вітчизняних підприємств була подана митна декларація для митного оформлення дизельного двигуна V-12 в митному режимі «експорт».

На перший погляд, відомості в товаросупровідних документах були в порядку: відповідали інформації, внесеній до митної декларації, однак митники вирішили ретельніше перевірити цю експортну операцію, і професійна інтуїція не підвела їх.

Після митного огляду та залучення експертів з НДІ ЗСУ було встановлено, що задекларований товар є нічим іншим, як дизельними двигунами типу В-46, який застосовується у складі танків типу Т-72, Т-64, самохідних гаубиць тощо.

В митній декларації на товар підприємці зазначили, що він призначений для газових компресорів, електрогенераторів. Крім того, перевізником даного товару значилася фірма з м.Горлівка Донецької області, а сам вантаж прямував до Туркменістану.

За даним фактом Управлінням боротьби з митними правопорушеннями складено протокол про порушення митних правил, матеріали справи передані до СБУ для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення та проведення досудового розслідування за ознаками злочину, передбаченого ст.333 Кримінального кодексу України.

ГУ ДФС у Київській області

image1DSC06954DSC06953

Читайте также: