НОВИНИ ВІД ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДФС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

У травні бюджет отримав 700 тис. грн. від стягнення штрафів та реалізації конфіскованого майна Київською митницею ДФС

Працівниками Київської митниці заведено 47 справ про порушення митних правил у травні. За попередньою оцінкою вартість предметів порушення митних правил складає 2,7 млн. гривень. При цьому, ще в 10 справах вартість предметів правопорушення буде встановлено після проведення товарознавчої експертизи. Реально вилучені предмети у 36 справах. Типовими предметами правопорушення в основному були валютні цінності та промислові товари.

У травні розглянуто 72 справи про порушення митних правил та накладено 1,3 млн. грн. штрафних санкцій.

Співробітниками Київської митниці протягом травня виявлено 2 факти незаконного переміщення психотропних речовин, складено протоколи про порушення митних правил та направлені  повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення до органів МВС України.

За результатами виявлених порушень вилучено 20 таблеток, що містять у своєму складі психотропні речовини, а також понад 2 кг гамабутиролактона (за зазначеним фактом СБУ проводяться оперативно-розшукові заходи з використанням методу «контрольованої поставки»).

З початку року Київська митниця ДФС забезпечила біля 15 млрд. грн. надходжень до Державного бюджету України

У травні забезпечено перерахування митних податків на 2,6 млрд. гривень.

Основними бюджетоформуючими товарами, митне оформлення яких здійснювалось у травні були:«автомобілі легкові» – сплачено митних податків на 685,3 млн. грн.; «засоби захисту рослин» — 120,3 млн. грн.; «лікарські засоби» – 88,9 млн. грн.; «телефонні апарати» – 47,8 млн. гривень.

Виконання індикативних показників надходжень з початку року становить 112,5%. Випередження – 1,7 млрд. гривень. Основними бюджетоформуючими товарами, митне оформлення яких здійснювалось у 2016 році в зоні діяльності митниці були: «автомобілі легкові» — сплачено митних податків на 3,3 млрд. грн., «засоби захисту рослин» — 1,7млрд.грн., «лікарські засоби» — 570,5 млн. грн., «кукурудза» — 337,9 млн. гривень.

За результатами реалізації митницею заходів в напрямку контролю за визначенням митної вартості товарів, їх класифікацією та країною походження, додатково протягом січня — травня перераховано до Державного бюджету України понад 431 млн.грн. митних податків, в тому числі у травні — 57,5 млн. гривень. За результатами коригування митної вартості товарів надійшло 419,6 млн. грн.; за рахунок класифікаційної роботи — 7,2 млн. грн.; за рахунок контролю правильності визначення країни походження товарів — 4,3 млн. гривень.

З початку року місцеві бюджети Київської області поповнено майже на 3 млрд. гривень

Темп росту надходжень до фактичного показника січня-травня 2015 року склав 152,1%, додаткові надходження — 976,7 млн. гривень.

Найбільший внесок забезпечили: податок з доходів фізичних осіб – 1,5 млрд. грн., темп росту 152,3% до минулого року, додатково надійшло близько 541 млн. грн.; плата за землю — 384,5 млн. грн., темп росту 152,4%, додаткові надходження — 132,2 млн. грн.; єдиний податок – понад 365 млн. грн., темп росту 159%, додатково отримано 135,3 млн. гривень.

За 5 місяців на Київщині до бюджету перераховано понад 5 млрд. гривень

У січні-травні ГУ ДФС у Київській області до зведеного бюджету мобілізовано майже на 2 млрд. грн. або на 53,1% більше минулорічного.

До загального фонду державного бюджету зібрано 2,6 млрд. гривень. Темп росту до фактичного показника січня-травня 2015 року складає 154,2%.

У розрізі основних платежів забезпечено надходження: податку на додану вартість – 1,1 млрд. грн., що на 35,7% більше попереднього року; податку на прибуток підприємств – 645,2 млн. грн., це на 338 млн. грн. перевищує минулий рік; податку на доходи фізичних осіб – 525 млн. грн., що на 180,3 млн. грн. більше минулорічних надходжень; військового збору – біля 209 млн. грн., це на 61,6 млн. грн. перевищує попередній рік.

За 5 місяців платникам податків відшкодовано податку на додану вартість на 561,5 млн. гривень.

Також сплачено 1,7 млрд. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

ГУ ДФС у Київській області