ПІДСУМКИ РОБОТИ ІВАНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ЗА 10 МІСЯЦІВ 2020 РОКУ

Протягом 10 місяців 2020 року до Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості за отриманням соціальних послуг звернулося 1285 осіб, що на 32 % більше, ніж за відповідний період 2019 року. Статус безробітного отримали 610 осіб.

Завдяки налагодженій співпраці з роботодавцями на вільні та новостворені робочі місця працевлаштовано 355 осіб, з них 122 особи – до набуття статусу безробітного.

З початку року 139 роботодавців подали до Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості 542 вакансії. На початок листопада актуальними залишаються більше 70 вакансій. У роботодавців є потреба в працівниках сфери послуг та торгівлі, сільськогосподарських працівниках, робітниках на пилорамі та інших кваліфікованих робітниках та фахівцях.

В умовах протидії коронавірусній хворобі COVID-19 законодавством України було введено відшкодування часткового безробіття для роботодавців та працівників сфери малого та середнього підприємництва, які скоротили чи припинили діяльність на період дії обмежувальних заходів, встановленими КМУ для запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби. Станом на 01 листопада 2020 року за допомогою по частковому безробіттю до Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості звернулися 60 роботодавців та фізичних осіб підприємців без найманих працівників.

На початок жовтня на обліку в Іванківській службі зайнятості перебуває 323 особи, які мають статус безробітного, серед яких 55,4% — жінки, 32% — молодь, віком до 35 років та майже 40% осіб, які мають вищу освіту.