Поліський район: рятувальники попереджають про небезпеку пожеж у природних екосистемах

01 липня  рятувальники  Поліського районного сектору провели профілактично-роз’яснювальний  захід серед мешканців  району,  щоб вкотре нагадати правила пожежної безпеки в природних екосистемах.

Під час спілкування з громадянами фахівці ДСНС нагадували основні правила пожежної безпеки, закликали дотримуватись елементарних правил безпечної поведінки під час відвідування лісу та відпочинку на природі. Рятувальники розповідали про причини, кількість та наслідки від пожеж на відкритій території, нагадували як діяти у разі виявлення пожежі. Щоб люди не забували поради та правила пожежної безпеки фахівці Служби порятунку кожному вручали тематичні листівки.