Поліський район: рятувальники провели профілактичні бесіди з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

04 вересня, з метою попередження виникнення пожеж в житловому секторі та загибелі людей на них, фахівці Поліського районного сектору провели черговий інформаційно-роз’яснювальний захід  серед мешканців району щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

Спілкуючись із громадянами рятувальники звернули особливу увагу на найбільш поширені порушення правил пожежної безпеки в побуті: необережність людей у поводженні з відкритим вогнем чи пожежонебезпечними предметами та речовинами, застаріла або не професійно влаштована електромережа, неправильна експлуатація печей та інших теплогенеруючих приладів, людська недбалість – куріння в ліжку, залишені без нагляду увімкнені побутові прилади та інші дії, що можуть призвести до займання домашніх речей. Часто горе стається, коли діти залишаються поза увагою батьків та до маленьких рук потрапляють сірники. Крім того, фахівці Служби порятунку нагадали громадянам про заборону спалювання сухої трави і сміття на території та поблизу приватних домоволодінь.

По закінченню профілактичної бесіди кожен співрозмовник отримав інформаційні листівки з порадами, як вберегти домівку від біди.