Поліський район: рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах

У пожежонебезпечний період загоряння на відкритих територіях, в лісах, полях може спричинити найменша іскра.  Тож аби запобігти біді та привернути увагу населення до проблем пожеж в екосистемах, 14 липня рятувальники Поліського районного сектору провели черговий інформаційно-профілактичний  захід  серед мешканців населених пунктів Поліського району розташованих  у безпосередній близькості  до лісових масивів .

В ході заходу фахівці ДСНС  нагадали громадянам, як не допустити пожежі у лісі. Зокрема, не варто розкладати багать, кидати недопалків та сірників. Відпочивальникам також нагадали, що за випалювання сухої рослинності та завдану довкіллю шкоду законодавством передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Провокувати пожежі у лісах не варто і через наслідки, до яких вони можуть призвести – знищення лісового фонду, житлових або господарських будівель, розташованих поруч з лісовим масивом. Завершуючи розмову, рятувальники вручили усім співрозмовникам застережні листівки.