Поліський район: рятувальники здійснюють профілактичні заходи в місцях збирання урожаю

15 липня рятувальники Поліського районного сектору провели рейдові перевірки місць збирання врожаю зернових культур, також провели огляд зернозбиральної техніки та механізмів, задіяних на жнивах, щодо їх технічної відповідності вимогам пожежної безпеки.

Зокрема, фахівці ДСНС завітали до сільськогосподарського господарства села Вовчків ТОВ «Аріадна ХХІ»,  де  перевірили готовність господарства до проведення польових та зернозбиральних робіт, готовність автотракторної техніки, яка повинна бути забезпечена необхідним протипожежним інвентарем, первинними засобами пожежогасіння. Провели додатковий протипожежний інструктаж з працівниками господарства та нагадали основні правила користування первинними засобами пожежогасіння у разі виникнення загорання.

Наприкінці заходу рятувальники вручили аграріям тематичні листівки з питань дотримання правил пожежної безпеки у період жнив.