ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ

  Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату Поліської районної державної адміністрації співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

  У разі коли Вам стали відомі можливі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Поліської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити електронною поштою на адресу: antikor@polissya-adm.gov.ua або за телефоном тел.: (045)925-16-21;

    Режим роботи телефонної лінії: понеділок – четвер: з 8-ї год. до 17 год., п’ятниця: з 8-ї год. до 16 год. 00 хв. з щоденною перервою з 12 год. до 13 год. 00 хв.

   Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

  Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Поліської районної державної адміністрації як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Зразок повідомлення про корупцію

Ваш e-mail

Повідомлення про корупцію