Прийом громадян в Романівській сільській раді Поліського району

20 квітня 2017 року був проведений прийом громадян в Романській сільській раді Поліського району. Прийом провела заступник начальника Вишгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Пальченко М.М. за участю  начальника юридичного  управління ГУ ПФУ Київської області Бутович Світлани Сергіївни, начальника відділу контролю операційних процесів управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю Дідик Наталії Миколаївни, головного спеціаліста відділу фінансового аудиту управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю Дубовик Ольги Євгенівни та голови Романівської сільської ради Сікорської Тамари Вікторівни.

На зустрічі були присутні 12 чоловік.

Світлана Сергіївна зазначила, що об’єднання  органів Пенсійного фонду України є суто організаційним і його мета покращити якість управління в пенсійній системі. Об’єднання жодним чином не вплине на обслуговування пенсіонерів, строки призначення пенсій та її виплату. Наголосила, що легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найпріоритетніших напрямків роботи державних службовців, тому що послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Неоформлений офіційно працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків а подальшому.

Ольга Євгенівна зазначила, що постійне вдосконалення  співпраці з громадянами це головна мета Пенсійного фонду України, адже за кожним зверненням прихована людська доля, і завдання працівників фонду – вислухати, зрозуміти та якісно допомогти людині.

Пенсіонерів цікавили питання підвищення пенсійних виплат. Ольга Євгенівна наголосила, що розмір пенсії кожного пенсіонера  залежить, насамперед, від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати, в тому числі, з урахуванням інших надбавок та підвищень. Також, повідомила про обов’язок пенсіонерів повідомляти органи Пенсійного фонду про працевлаштування  або звільнення з роботи, зміну місця проживання.

Пальченко М.М. довела до відома присутніх, що кожна застрахована особа  може звернутися до Вишгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області за адресою: смт. Красятичі, вул. Воздвиженська, 66, з паспортом та ідентифікаційним кодом для реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Зареєструвавшись пенсіонери, застраховані особи та страхувальники можуть отримувати в режимі онлайн доступ до інформації в пенсійній сфері, вирішувати питання з мінімальною витратою часу, коштів, сил і постійно контролювати дані, які впливають на розмір пенсії, та переглядати діючу пенсійну справу.

Опитування пенсіонерів в управлінні

20.04.2017 року в приміщенні Романівської сільської Поліського району ради під час проведення внутрішнього аудиту, начальник відділу контролю операційних процесів управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю Дідик Наталія Миколаївна, головний спеціаліст відділу фінансового аудиту управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю Дубовик Ольга Євгенівна  з метою контролю, щодо своєчасності виплати пенсій провела опитування пенсіонерів, які отримують пенсію через виплатні об’єкти поштового зв’язку Поліського району. Опитано 12 пенсіонерів, яким вчасно виплачують пенсії, зауважень та скарг на роботу працівників управління немає.

Похожее ...