Про запровадження накопичувальної системи, а також  про легалізацію зайнятості та заробітної плати роз’яснювали  на зустрічі з працівниками Поліської дільниці Вишгородської ФЕЕГГ ПАТ Київоблгаз

Начальник управління Пенсійного фонду України у Іванківському районі Павленко Лариса Олександрівна разом із заступником начальника управління Пальченко М.М. 21 липня 2015 року провели зустріч з працівниками Поліської дільниці Вишгородської ФЕЕГГ ПАТ Київоблгаз в смт. Красятичі.

На зустрічі Лариса Олександрівна висвітлила питання необхідності запровадження накопичувальної системи загальнодержавного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, а також легалізації зайнятості та заробітної плати найманих працівників.

Роз’яснила про переваги накопичувальної системи та про діючу солідарну систему.

Заступником начальника управління Пенсійного фонду України у Іванківському районі Пальченко Мариною Миколаївною всім бажаючим було надано консультації в індивідуальному порядку.