Про запровадження накопичувальної системи загальнодержавного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій розповіли на зустрічі в управлінні соціального захисту населення Поліської районної державної адміністрації.

12 травня 2015 року заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Іванківському районі Марина Миколаївна Пальченко провела зустріч в трудовому колективі управління соціального захисту населення Поліської РДА.

Марина Миколаївна розповіла присутнім про необхідність запровадження накопичувальної системи  загальнодержавного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Учасники зустрічі обговорили проект Закону України „Про  внесення змін до деяких актів України щодо запровадження накопичувальної системи  загальнодержавного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій”.

Крім того, колектив управління соціального захисту населення цікавили питання  оподаткування пенсійних виплат, індексації пенсій. В ході зустрічі були надані відповіді на питання запитувачів.