Рішення Поліської районної ради про Програму соціально- економічного та культурного розвитку Поліського району на 2015 рік

ПОЛІСЬКА РАЙОННА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 березня 2015 року   № 330-45-VI                                         смт Красятичі

  • Про Програму соціально-
  • економічного та культурного
  • розвитку Поліського району
  • на 2015 рік

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР та враховуючи розпорядження голови Поліської районної державної адміністрації від 26.01.2015 № 23-ОД «Про проект районної Програми соціально-економічного та культурного розвитку Поліського району на 2015 рік», висновки та рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів, розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку Поліського району на 2015 рік (далі — Програма), що додається.
  2. Поліській районній державні адміністрації забезпечити виконання Програми та за підсумками кожного кварталу інформувати про хід її виконання постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів, розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності.
  3. Фінансовому управлінню Поліської районної державної адміністрації забезпечити фінансування заходів Програми за рахунок загальних асигнувань, затверджених виконавцям Програми у районному бюджеті, враховуючи реальні можливості районного бюджету.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів, розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності.

Голова ради                                                                        М.П.Олексієнко