Розпочалося фінансування заходів, передбачених Київською обласною цільовою програмою соціальної підтримки осіб з інвалідністю

Управління соціального захисту населення Поліської районної державної адміністрації інформує, що в області діє Київська обласна цільова програма соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017-2020 роки, затверджена рішенням Київської обласної ради від 22.06.2017 № 346-15-VII, зі змінами внесеними рішенням Київської обласної ради від 10.10.2018 № 499-23- VII (далі по тексту — Програма), завдяки реалізації якої виконується першочергові завдання Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року, в тому числі – подолання бідності, підняття рівня матеріального забезпечення найбільш вразливої та найменш забезпеченої частини населення області.

Зазначена Програма передбачає два напрямки діяльності та заходи, зокрема це:

• надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім’ям, які складаються з двох та більше осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю, особам з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху та ІІ груп, в тому числі дітям з вадами зору та слуху, у розмірі двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, станом на 01 січня року, в якому надається матеріальна допомога;
  • використання коштів, передбачених у обласному бюджеті для здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю на оплату послуг в центрах реабілітації, але не більше 10 тис.гривень.

В 2020 році на виконання заходів вище вказаної Програми виділено 11513,1 тис.гривень.

Повідомляємо, що з червня поточного року розпочалося фінансування заходів, передбачених Програмою.

Додатково інформуємо, що виконання напрямків діяльності та заходів Програми здійснюється відповідно до Порядку надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім’ям, які складаються з двох та більше осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю, особам з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху І та ІІ груп , в тому числі дітям з вадами зору та слуху, за рахунок коштів обласного бюджету, затвердженого наказом департаменту соціального захисту населення від 11.03.2019 № 51, та Порядку використання коштів, передбачених у обласному бюджеті для здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого наказом департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації від 26.10.2018 № 336.

Телефон для довідок 5-16-23