Селищна та сільські ради

Селищна, сільська рада

Голова, секретар, бухгалтер
сільської ради
робочий
Красятицька селищна рада смт.Красятичі, вул..Жовтнева, 84
07053
Недашківська Тетяна Іванівна 5-16-33
Гаращенко Людмила Олексіївна 5-16-33
Блішун Оксана Іванівна 5-16-33
Вовчківська сільська рада с.Вовчків, вул..Жовтнева,3507044 Залозний Микола Миколайович 20-1-45
20-1-45
Циганенко Наталія Вікторівна 20-1-45
Володарська сільська рада с.Володарка, вул..Першотравнева,6107052 Майстренко Раїса Іванівна 5-15-43(ф)
Власюк Валентина Михайлівна 5-15-43
Стельмах Ганна Леонідівна 5-15-43 
Залишанська сільська рада с.Залишани, вул..Покровська,107054 Мартиненко Микола Іванович 36-1-23
Камінська Алла Вікторівна 36-1-23
Пузійчук Наталія Володимирівна 36-1-23
Зеленополянська сільська рада с. Зелена Поляна, вул.Шевченка,107035 Вітківська Катерина Павлівна 35-1-23
Мошківська Вікторія Костянтинівна 35-1-23
Корнієнко Оксана Миколаївна  35-1-23
Луговицька сільська рада с.Луговики, вул.1-го Травня, 3107031 Білько Василь Васильович 30-1-38(ф)
 Шевчук Тетяна Дмитрівна 30-1-38
Федотова Людмила Миколаївна 30-1-38
Максимовицька сільська рада с.Максимовичі, вул..Молодіжна,107040 Лещенко Андрій Валерійович 31-1-41(ф)
Кузьменко Тетяна Василівна 31-1-41
Кипич Леся Іванівна 31-1-41
Марянівська сільська рада с.Марянівка, вул..Київська, 95
07034 
Дурицький Микола Петрович 29-1-41(ф)
Труба Олександр Васильович 29-1-41
Труба Катерина Михайлівна 29-1-41
Млачівська сільська рада с.Млачівка, вул.Жовтнева,2007041 Земська Світлана Іванівна 29-1-81(Ф)
Погребняк Наталія Миколаївна 29-1-81
29-1-81
Орджонікідзенська сільська рада с.Орджонікідзе, вул..Миру,1307051 Сікорська Тамара Вікторівна 34-1-35
Кучеренко Ірина Іванівна 34-1-35
 Луценко Тамара 34-1-35
Радинська сільська рада с.Радинка, вул..Піонерська, 2107024 Шулькевич Валентина Іванівна 21-1-35(ф)
Романенко Ірина Павлівна 21-1-35
Якименко Олена Григорівна 21-1-35
Рагівська сільська рада с.Рагівка, вул..Яблунева,8207033 Гаращенко Олена Миколаївна 27-1-44(ф)
Кобринська Вікторія Вікторівна 27-1-44
Орловська Тетяна Петрівна 27-1-44
Стещанська сільська рада с.Стещино, вул..Кості Іванова,307050 Андреєва Олександра Володимирівна 21-1-41
Довга Світлана Петрівна 21-1-41
Каленська Тетяна Миколаївна 21-1-41
Шкневська сільська рада с.Шкнева, вул..Молодіжна,107043 Скопич Олег Іванович 20-1-21(ф)
Боб Ірина Станіславівна 20-1-21
Давидюк Оксана Петрівна 20-1-21