Шановні земляки, відважні сини українського народу!

Вітаємо вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України! Ця пам’ятна дата об’єднує чотири величні свята – день Українського козацтва, день утворення Української повстанської армії, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України.

Ми з вдячністю і гордістю згадуємо всіх, хто протягом віків і до сьогодні відстоює мир і спокій в Україні. Це свято є даниною поваги та щирої вдячності всім, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту рідної землі. У глибокій пошані схиляємо голови перед лицарством та мужністю, відвагою та самовідданістю наших захисників. Молимось за полеглих…

У цей святковий день від душі бажаємо добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

Хай береже Україну Господь!

Слава Україні та її захисникам!