Сторічний ювілейний день народження

Сторічний ювілейний день народження відзначив сьогодні 30 грудня 2020 року житель с Радинка Власенко Микола Якович. З квітами, подарунками та щирими вітаннями до ювіляра завітали представники влади– голова Поліської районної державної адміністрації Андрій Лещенко ,  голова Вишгородської районної ради ветеранів Таміла Орел , помічник народного депутата Ольги Василевської-Смаглюк Андрій Данилюк , секретар Поліської селищної ради Григорій Власенко.

Власенко Микола Якович  є учасником бойових дій та має дві нагороди  «Орден вітчизняної війни ІІ ступеня» та орден за «За мужність». Прожив Микола Якович роки радісні і тяжкі, святкові і буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами, але незважаючи на поважний вік ювіляр енергійний і своєю життєвою силою надихає оточуючих на нові трудові звершення.

Вклоняюся Вашій, Миколо Яковичу, життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови. Сердечно вдячні Вам за багаторічну самовіддану працю. Радіємо, що, переживши багато бурхливих подій, Ви сьогодні зустрічаєте ювілей у колі рідних та близьких Вам людей. Бажаємо  міцного здоров’я, радості й благополуччя на довгі щасливі роки.

.

Читайте также: