У Борисполі запрацювала нова патрульна поліція

Сьогодні у Борисполі було дано старт роботі нової патрульної поліції міста. Участь у церемонії складання присяги місцевими поліцейськими взяли Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе та голова Київської обласної державної адміністрації  Максим Мельничук.

Громадський порядок та безпеку дорожнього руху у Борисполі забезпечуватиме 171 поліцейський. Щодня вулицю міста і територію міжнародного аеропорту «Бориспіль» патрулюватиме 12 екіпажів. Очолила місцеве управління Національної поліції Майя Бреславська, котра стала першою у країні дівчиною, яка прийняла присягу у якості командира патрульної служби. До слова, середній вік патрульного у Борисполі складає 25 років, 80% з них мають вищу освіту, 15% особового складу – це жінки.

Цікавий і той факт, що у новій поліції Борисполя служитиме одразу вісім колишніх бійців АТО. Є серед них і один «кіборг» на ім’я Віталій Горкун, який боровся за аеропорт Донецька і брав участь у звільненні Слов’янська. Боєць нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Бориспіль став 19-м за рахунком місто у країні, де запрацювала нова патрульна поліція. Вітаючи поліцейських, Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк підкреслив, що нові поліцейські взяли на себе «дуже складну і відповідальну місію – захищати права і свободи людини і громадянина, захищати спокій у рідному місті і щоб кожна родина, кожна людина почували себе в безпеці».

«Ви прийняли рішення служити українському народу. Ваша відповідальність, ваше рішення захищати людей, ваша сила і віра в те, що ви робите правильну справу, є визначальними для майбутнього кожного з вас і майбутнього української поліції в цілому. Захищайте Бориспіль, захищайте громадян і виконуйте свій священний обов’язок», — зазначив Глава Уряду.

Керівник Київської області Максим Мельничук переконаний, що нові українські поліцейські є «взірцем справжнього офіцера поліції західного взірця, які мають високий рівень компетентності у законах і відповідний рівень фізичної підготовки, а також можуть надати першу медичну допомогу».

«Конструктивна реформа МВС, а саме введення в роботу нової Національної поліції, вже дала свої результати у нашій країні. І сьогодні Бориспіль став черговим на мапі України містом, де громадський порядок і безпеку на вулицях забезпечуватимуть нові патрульні. Це місто завжди мало стратегічне географічне значення для країни. Неподалік нього знаходиться однойменний міжнародний аеропорт, до того ж поруч проходить один із основних автошляхів до столиці. Приємно констатувати, що відтепер Бориспіль у безпечних та надійних руках молодих та енергійних патрульних», — зазначив голова Київської облдержадміністрації.

002003005IMG_8043IMG_8024

Читайте также: