У Київській ОДА заслухали голів шести райдержадміністрацій

У середу, в приміщені облдержадміністрації відбулося заслуховування голів райдержадміністрацій, які звітували про діяльність РДА щодо виконання основних галузевих повноважень за період їх перебування на посаді.

Комісія під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука та у складі заступників, радників голови, а також очільників структурних підрозділів ОДА, під час колегіального засідання заслухала голів шести районів. Зокрема, сьогодні звітували голови Броварської, Бориспільської, Баришівської, Переяслав-Хмельницької, Згурівської та Яготинської райдержадміністрацій.

Нагадаємо, раніше голова Київської ОДА Максим Мельничук повідомив, що впродовж  двох тижнів кожен керівник районної адміністрації повинен на обласному рівні представити район та прозвітувати перед комісією про стан виконання завдань.

Питання, які обговорювалися під час заслуховування стосувалися галузі  соціально-економічного розвитку,  бюджету та фінансів, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку, використання природних ресурсів і охорони довкілля. Окрім того, серед найбільш актуальних піднімалися також проблеми на тематику освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення та соціального захисту населення. Окремо на порядку денному стояло питання про діяльність Центрів з надання адміністративних послуг та забезпечення їх належної роботи (ЦНАПів).

«Для мене як керівника обласної адміністрації, важливо, щоб на районному рівні був відчутний результат виконання роботи. Проведення внутрішнього інспектування допоможе зрозуміти проблеми, перспективи та можливості усіх районів столичного регіону, а також бачення керівників на місцевому рівні у вирішенні нагальних питань забезпечення нормальної життєдіяльності району. За результатами заслуховування комісією буде прийняте колективне рішення щодо компетентності та професійного підходу до роботи голів райдержадміністрацій», —  повідомив Максим Мельничук.

Читайте также: