Вишгородське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

✅Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

🔔З 01.04.2020 відбувся черговий перерахунок пенсій особам, які працювали чи продовжують працювати після призначення (попереднього перерахунку) пенсії. Органи Пенсійного фонду України щороку проводять такий перерахунок без додаткового звернення особи.
👉Відповідний перерахунок пенсій фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області проведено близько 66,4 тис. цивільним пенсіонерам Київщини. В результаті цього розмір пенсії зазначеній категорії осіб збільшився в середньому на 162,1 грн. і склав 2975,92 грн.

Типовий договір

Пам’ятка

28.05.2019 року відбулася 31 сесія районної ради за участю голови комісії Вишгородського об’єднаного Пенсійного фонду України Київської обл. Тарасенко О.В. На розгляд сесії було винесено питання про стан пенсійного забезпечення та легалізації трудових відносин в Поліському районі.