Засідання Центру допомоги учасникам АТО

19 липня 2016 року  відбулось засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які  брали участь у проведенні АТО. Участь у роботі засідання брали голова райдержадміністрації А.Є.Анісімов, голова районної ради А.М.Слепченко, голова районної ради ветеранів Ф.М.Гресь.

Центр розглянув ряд важливих питань життєдіяльності учасників АТО та їх сімей в Поліському районі:

1.Про стан лікування учасника АТО Савченка О.С.- доповідав Савенко О.В. головний лікар центральної районної лікарні в Поліському районі, який поінформував присутніх, що на лікування хворого учасника АТО станом на 19.07.2016 року зібрано благодійної фінансової допомоги в сумі 27тис.430 грн. На ці кошти придбано ліки та розпочато лікування.

2.Про виготовлення проекту землеустрою на земельні ділянки учасникам АТО та вручення інформаційних довідок з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно — доповідав Бугаєнко М.В., який повідомив, що ведеться робота з виготовлення проектів землеустрою на земельні ділянки учасникам АТО, також доповів про те, що шість учасників  вже отримали документи на земельні ділянки, а ще десятьом учасникам АТО буде виготовлено  проекти землеустрою та вручено інформаційні довідки на святковому заході  24.08.2016 до Дня Незалежності України.

3.Про стан організації оздоровлення учасників АТО, та надання матеріальної допомоги – доповідала Мишко Л.В., головний спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації, яка повідомила що до управління соціального захисту звернулись 48 осіб, які надали підтверджуючі документи  учасників АТО для отримання відповідних пільг. Також повідомила що 21 учаснику АТО виплачено матеріальну допомогу в сумі 21тис.грн. та їх сім’ям в сумі 3500тис.грн., за путівками  на санаторно — курортне лікування звернулись два учасники АТО.