Засідання комісії Поліської РДА з питань погашення заборгованості

29.07.2016 в приміщенні Поліської РДА під головуванням голови райдержадміністрації АнісімоваА.Є. відбулось засідання комісії районної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Присутні: начальник управління праці та соціального захисту населення Поліської райдержадміністрації Кульчицька М.І, головний спеціаліст з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  управління ПФУ у Іванківському районі  Кравченко Л.О., в.о начальника управління фінансів Поліської РДА Пожарська Т.В.,головний державний ревізор, інспектор Поліського відділення Вишгородської ДПІ Гордієнко І.М., начальник відділу економіки райдержадміністрації Сорока С.О.,

Головний спеціаліст з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій управління Пенсійного фонду України у Іванківському районі Кравченко Л.О.  довела до відома присутніх, що станом на 29.07.2016 року заборгованість до Пенсійного фонду  по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій по сільськогосподарських товариствах становить 119 595,17 грн. Із них: ТОВ « Україна» борг становить — 68 578,57 грн., СТОВ « Дружба» — 33 723,18 грн., СТОВ « Нива» — 14 788,88 грн., СТОВ    « Прогрес» — 2 504,54 грн. Повідомила, що вказані СТОВ та ТОВ не сплачують борги до Пенсійного фонду, відмовляються підписувати графіки погашення заборгованості. Позовні заяви по даним  боргам передаються до суду.

За результатами комісії районної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат були прийняті відповідні рішення.