Зустріч в Поліській РДА

Зустріч в Поліській РДА

20 квітня 2017 року відбулася зустріч в приміщенні Поліської РДА за участю заступника начальника Вишгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Пальченко М.М., начальника юридичного  управління ГУ ПФУ Київської області Бутович Світлани Сергіївни, начальника відділу контролю операційних процесів управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю Дідик Наталії Миколаївни за участю  керівника апарату Поліської райдержадміністрації Кордун Тетяни Василівни.

На зустрічі розглядалися питання щодо погашення заборгованості  до Вишгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, легалізації зайнятості та заробітної плати, гарантії соціального захисту населення, співпраці Поліської РДА.

Світлана Сергіївна зазначила, що об’єднання  органів Пенсійного фонду України є суто організаційним і його мета покращити якість управління в пенсійній системі. Об’єднання жодним чином не вплине на обслуговування пенсіонерів, строки призначення пенсій та її виплату. Також акцентувала увагу на налагодженні співпраці між тепер  вже  Вишгородським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області та Поліською райдержадміністрацією в питанні погашення заборгованості та легалізації заробітної плати, поліпшення якості обслуговування населення, забезпечення прозорості та відкритості діяльності Пенсійного фонду України. Начальник юридичного управління наголосила, що Пенсійний фонд України постійно впроваджує нові технології для покращення надання пенсійних послуг  та спрощення функціональних процесів, а саме працює веб-портал електронних послуг ПФУ, діє нова система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, завдяки чому пенсію можливо оформити без прив’язки до місця проживання. Постійне вдосконалення  співпраці з громадянами це головна мета Пенсійного фонду України, адже за кожним зверненням прихована людська доля, і завдання працівників фонду – вислухати, зрозуміти та якісно допомогти людині.

Наприкінці зустрічі керівник апарату Поліської РДА Кордун Тетяна Василівна виділила гарну роботу спеціалістів Вишгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, окремо подякував Пальченко Марині Миколаївні.

image-0-02-05-3f0ec89166eea353486f5a1c4e0841051c925216c2e3d442d9c35a02c3abb97a-V (1)

Похожее ...