Звітність голови Городещинської сільської ради

06 березня 2018 року, за участі заступника голови Поліської РДА Ільницького О. І. та заступника голови Поліськоїї районної ради Яценко І. В., в селі Городещино Поліського району відбулася відкрита зустріч сільського голови Майстренко Раїси Іванівни з жителями села.    Сільський голова прозвітувала перед мешканцями села про виконану роботу у 2017 році, відмітила проблемні напрями в роботі та основні досягнення, плани на майбутнє. Раїса Іванівна разом з активом села представила невеличкий святковий концерт на якому звучали пісні, вірші присвячені жінці, матері.

Присутні на зустрічі подякували Раїсі Іванівні за турботу та ставлення до людей та відмітили, що сільський голова переймається проблемами своїх жителів і вирішує їх по можливості.

Похожее ...